Proudový chránič MUTAI CMTB1LE-63 4P
Detaily produktu
Proudový chránič CMTB1LE-63 chrání osoby a elektřinu před úrazem elektrickým proudem, zkratem a přetížením. Proudový chránič se používá hlavně v komerčních a bytových budovách.
Splňuje normu IEC61009-1.
| Název produktu | Proudový chránič |
| Číslo modelu | CMTB1LE-63 4P |
| Norma | IEC61009-1 |
| Jmenovitý proud In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poláci | 4P |
| Jmenovité napětí Ue (V) | 400 V |
| Jmenovitá frekvence | AC 50/60 Hz |
| Jmenovitá zkratová kapacita Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp | 4000 V |
| Okolní teplota | -20℃~+40℃ |
| Typ okamžitého uvolnění | C nebo D |
| Jmenovitý zbytkový provozní proud In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Křivka
Obrysový a montážní rozměr (mm)
Výhoda
1. Ochrana proti zkratovému proudu a proudu přetížení
2. Ochrana před úrazem elektrickým proudem: Proudový chránič detekuje a přerušuje elektrické poruchy způsobené únikem proudu do země, čímž zabraňuje úrazu elektrickým proudem a zásahu elektrickým proudem.
3. Rychlá doba odezvy: Tyto jističe jsou navrženy tak, aby se při detekci elektrické poruchy vypnuly rychle, často během zlomku sekundy.
Poláci
Aplikace
Miniaturní jističe MCB jsou profesionální a široce používané v budovách, rezidenčních domech, průmyslových aplikacích a přenosu elektrické energie.
Ostatní
Obal
1 ks ve vnitřní krabici, 20 ks ve vnější krabici.
Rozměry vnější krabice: 41*21,5*41,5 cm
Hlavní trh
Společnost MUTAI Electric klade zvláštní důraz na obsluhu trhů na Blízkém východě, v Africe, jihovýchodní Asii, Jižní Americe a Rusku atd.
Proč si vybrat nás
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












