Miniaturní jistič Mutai CMTB1-63 4P C křivka
Detaily produktu
Miniaturní jistič CMTB1-63 nabízí ochranu proti zkratům a přetížení a lze jej také použít pro občasné přepínání a konverze energetické soustavy. Díky pokročilé konstrukční konstrukci, spolehlivému výkonu, vysoké vypínací schopnosti a elegantnímu vzhledu je jistič špičkovým produktem. Jeho plášť a součásti jsou vyrobeny z materiálů se silnou odolností proti nárazu a samozhášivými vlastnostmi.
| Název produktu | Jistič |
| Číslo modelu | CMTB1-63 4P |
| Norma | IEC60898-1 |
| Osvědčení | CE |
| Jmenovitý proud In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poláci | 4P |
| Jmenovité napětí Ue (V) | 400/415V |
| Jmenovitá frekvence | AC 50/60 Hz |
| Jmenovitá zkratová kapacita Icn | 3000 A/4500 A |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp | 4000 V |
| Okolní teplota | -20℃~+40℃ |
| Typ okamžitého uvolnění | C |
| Barva | Bílá + červená |
| Servis | OEM a ODM |
Křivka
Poláci
Výhoda
1. Ochrana obvodů proti zkratovému proudu
2. Ochrana obvodů proti přetížení proudem
3. Pěkný design a snadná instalace
Aplikace
Jistič se široce používá v budovách, rezidenčních domech, průmyslových aplikacích, přenosu elektrické energie atd.
Ostatní
Obal
3 ks ve vnitřní krabici, 60 ks ve vnější krabici.
Rozměry vnější krabice: 22*8,2*8 cm
Hlavní trh
Trh na Středním východě, v Africe, jihovýchodní Asii, Jižní Americe, v Rusku atd.
Otázky a odpovědi
MCB jsou certifikovány mezinárodními certifikáty jako CCC, CE a CB a jsou podpořeny certifikáty systémů managementu ISO 9001 a ISO 14001.
Proč si vybrat nás
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













