Miniaturní jistič CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB pro solární fotovoltaiku
Detaily produktu
Miniaturní jističe CMTB1-63 DC MCB mají funkci ochrany elektrických spotřebičů a dalších zátěžových zařízení před přetížením a zkratem a také chrání bezpečnost obvodu. Většina jističů DC MCB používá některé systémy stejnosměrného proudu, jako jsou nové energetické systémy, solární fotovoltaické systémy atd. Napěťové stavy jističů DC MCB jsou obecně od 12 V do 1000 V DC a jmenovitý proud může dosáhnout až 63 A.
| Norma | ČSN EN 60947-2 |
| Jmenovitý proud In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poláci | 1P |
| Jmenovité napětí Ue (V) | 250 V |
| Jmenovitá frekvence | 50/60 Hz |
| Jmenovitá zkratová kapacita Icn | 6000A |
| Okolní teplota | -20℃~+70℃ |
| Typ křivky | C |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Nadmořská výška | ≤ 2000 m |
| Maximální kapacita zapojení | 25 m² |
| Instalace | 35mm DIN lišta |
| Typ příchozí linky | Nahoře |
Výhoda
1. Chraňte zařízení před zkratovým proudem a přetížením.
2. Kompaktní velikost: Jističe DC jsou navrženy tak, aby byly kompaktní a šetří místo, což je činí ideálními pro použití v malých elektrických rozvaděčích a zařízeních.
3. Snadná instalace: Jističe DC jsou navrženy pro snadnou instalaci a lze je namontovat na DIN lišty nebo přímo na panel.
Poláci
Aplikace
Miniaturní jistič DC MCB se široce používá v některých systémech stejnosměrného proudu, jako jsou nové energetické systémy, solární fotovoltaické systémy atd.
Ostatní
Obal
12 ks ve vnitřní krabici, 240 ks ve vnější krabici.
Rozměry vnější krabice: 41*21,5*41,5 cm
Otázky a odpovědi
S certifikáty systému managementu ISO 9001 a ISO 14001 a produkty jsou kvalifikovány mezinárodními certifikáty CCC, CE, CB.
Hlavní trh
MUTAI Electric se zaměřuje na trhy Blízkého východu, Afriky, jihovýchodní Asie, Jižní Ameriky a Ruska.
Proč si vybrat nás
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









