Miniaturní jistič pro solární jistič CMTB1-63DC 4P DC
Detaily produktu
Miniaturní jistič DC MCB CMTB1-63 dokáže chránit elektrické spotřebiče a další zátěžová zařízení před přetížením a zkratem a zajišťuje bezpečnost obvodu. Většina jističů DC MCB používá některé systémy stejnosměrného proudu, jako jsou nové energetické systémy, solární fotovoltaické systémy atd. Napěťové stavy jističů DC MCB jsou obecně od 12 V do 1000 V DC a jmenovitý proud může dosáhnout až 63 A.
| Norma | ČSN EN 60947-2 |
| Jmenovitý proud In (A) | 1A - 63A |
| Poláci | 4P |
| Jmenovité napětí Ue (V) | 1000 V |
| Jmenovitá frekvence | 50/60 Hz |
| Jmenovitá zkratová kapacita Icn | 6000A |
| Okolní teplota | -20℃~+70℃ |
| Typ křivky | C |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Nadmořská výška | ≤ 2000 m |
| Maximální kapacita zapojení | 25 m² |
| Instalace | 35mm DIN lišta |
| Typ příchozí linky | Nahoře |
Výhoda
1. Ochrana obvodů proti zkratovému proudu
2. Ochrana obvodů proti přetížení proudem
3. Vysoká vypínací schopnost
4. Pěkný design a snadná instalace
Poláci
Aplikace
Miniaturní jističe DC MCB Miniaturní jističe MCB se široce používají v některých systémech stejnosměrného proudu, jako jsou nové energetické systémy, solární fotovoltaické systémy atd.
Ostatní
Obal
3 ks ve vnitřní krabici, 60 ks ve vnější krabici.
Rozměry vnější krabice: 41*21,5*41,5 cm
Otázky a odpovědi
Produkty s certifikáty systému managementu ISO 9001 a ISO 14001 disponují mezinárodními certifikáty CCC, CE a CB.
Hlavní trh
MUTAI Electric se zaměřuje na trhy Blízkého východu, Afriky, jihovýchodní Asie, Jižní Ameriky a Ruska.
Proč si vybrat nás
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








