Miniaturní jistič Mutai CMTB1-63 3P MCB
Detaily produktu
Miniaturní jistič CMTB1-63 dokáže chránit zařízení před zkratem a přetížením a lze jej také použít pro nepravidelné přepínání a konverzi napájení. Jistič má pokročilou konstrukci, spolehlivý výkon, vysokou vypínací schopnost, elegantní vzhled atd. Plášť a součásti jsou vyrobeny z materiálů, které nabízejí odolnost proti nárazu a silné nehořlavé vlastnosti.
| Název produktu | Miniaturní jistič MCB |
| Číslo modelu | CMTB1-63 3P |
| Norma | IEC60898-1 |
| Osvědčení | CE |
| Jmenovitý proud In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poláci | 3P |
| Jmenovité napětí Ue (V) | 400/415V |
| Jmenovitá frekvence | AC 50/60 Hz |
| Jmenovitá zkratová kapacita Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp | 4000 V |
| Okolní teplota | -20℃~+40℃ |
| Typ okamžitého uvolnění | CD |
| Barva | Bílá + červená |
| Servis | OEM a ODM |
Křivka
Poláci
Výhoda
1. Díky malým a kompaktním rozměrům se snadno instaluje
2. Vlastnosti krátkodobého proudu, přetížení, vysoké vypínací schopnosti
3. mohou poskytovat spolehlivou ochranu před elektrickými poruchami a jsou testovány tak, aby splňovaly mezinárodní bezpečnostní normy.
Aplikace
Produkty MCB se široce používají ve stavebnictví, rezidenčních domech, průmyslových aplikacích a přenosu elektrické energie.
Ostatní
Obal
4 ks ve vnitřní krabici, 60 ks ve vnější krabici.
Rozměry vnější krabice: 41*21,5*41,5 cm
Hlavní trh
Trh Středního východu, Afriky, jihovýchodní Asie, Jižní Ameriky, Ruska.
Proč si vybrat nás
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













