Proudový chránič MUTAI CMTB1LE-63 1P N
Detaily produktu
Proudový chránič CMTB1LE-63 chrání osoby a elektřinu před úrazem elektrickým proudem, zkratem a přetížením. Proudový chránič se používá hlavně v komerčních a rezidenčních budovách. Splňuje normu IEC61009-1.
Proudový chránič CMTB1LE-63 je použitelný pro střídavé napětí 50/60 Hz, jmenovité napětí 230 V/240 V/400 V/415 V a jmenovitý proud až 63 A.
| Název produktu | Proudový chránič (RCBO) |
| Číslo modelu | CMTB1LE-63 1P+N |
| Norma | IEC61009-1 |
| Jmenovitý proud In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poláci | 1P+N |
| Jmenovité napětí Ue (V) | 230 V |
| Jmenovitá frekvence | AC 50/60 Hz |
| Jmenovitá zkratová kapacita Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp | 4000 V |
| Okolní teplota | -20℃~+40℃ |
| Typ okamžitého uvolnění | CD |
| Jmenovitý zbytkový provozní proud In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Křivka
Obrysový a montážní rozměr (mm)
Výhoda
1. Ochrana obvodů proti zkratu, přetížení a zemnímu proudu
2. Snadná instalace: Proudové chrániče lze instalovat do libovolného rozvaděče nebo elektrické krabice, což usnadňuje jejich instalaci.
3. Citlivost: Dokážou detekovat i malé množství úniku proudu do země
Poláci
Aplikace
Miniaturní jističe MCB jsou profesionální a široce používané v budovách, rezidenčních domech, průmyslových aplikacích a přenosu elektrické energie.
Ostatní
Obal
4 ks ve vnitřní krabici, 80 ks ve vnější krabici.
Rozměry vnější krabice: 41*21,5*41,5 cm
Hlavní trh
MUTAI Electric se zaměřuje na trhy Blízkého východu, Afriky, jihovýchodní Asie, Jižní Ameriky a Ruska.
Proč si vybrat nás
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












