Proudový chránič MUTAI CMTB1LE-63 2P
Detaily produktu
Proudový chránič (RCBO) chrání před nebezpečím úrazu elektrickým proudem a požárů způsobených zemními zkraty a nadproudy. Detekuje a přerušuje úniky proudu do země, běžně známé jako zbytkové proudy, ke kterým může docházet v důsledku vadného zapojení, poškozené izolace nebo vadného elektrického zařízení. Kromě toho chrání také před nadproudy, které mohou být způsobeny zkraty nebo přetíženými obvody.
Proudové chrániče (RCBO) se běžně používají v obytných a komerčních budovách, stejně jako v průmyslových aplikacích. Jsou obzvláště užitečné v situacích, kdy je vyžadována individuální ochrana obvodů, například v kuchyních, koupelnách a dalších prostorách, kde je pravděpodobný kontakt elektrických zařízení s vodou.
| Název produktu | Proudový chránič RCBO |
| Číslo modelu | CMTB1LE-63 2P |
| Norma | IEC61009-1 |
| Jmenovitý proud In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poláci | 2P |
| Jmenovité napětí Ue (V) | 230 V |
| Jmenovitá frekvence | AC 50/60 Hz |
| Jmenovitá zkratová kapacita Icn | 3000 A/4500 A/6000 A |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí Uimp | 4000 V |
| Okolní teplota | -20℃~+40℃ |
| Typ okamžitého uvolnění | CD |
| Jmenovitý zbytkový provozní proud In | 30 mA, 50 mA, 75 mA, 100 mA |
Křivka
Obrysový a montážní rozměr (mm)
Výhoda
1. Ochrana obvodů proti zkratovému proudu
2. Ochrana obvodů proti přetížení proudem
3. Ochrana proti zemnímu proudu
Poláci
Aplikace
Jistič se široce používá v budovách, rezidenčních domech, průmyslových aplikacích a při přenosu elektrické energie.
Ostatní
Obal
3 ks ve vnitřní krabici, 60 ks ve vnější krabici.
Rozměry vnější krabice: 41*21,5*41,5 cm
Hlavní trh
Trh Středního východu, Afriky, jihovýchodní Asie, Jižní Ameriky, Ruska... atd.
Telefon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












